dotcomwebdesign.com
Site Map Contact Us Home Site Map Contact Us Home

Forside > Postathlon > Resultater 2007
 

Resultater 2007

 

Navn på spillerBowling-Billard-GolfI altPlads
Erling Post Madsen64,72,212,91
Hubert Clausen3,15,4412,52
Steen Jensen40,84,59,33
Preben Mikkelsen513,29,24
Søren Rothaus3,40,859,24
Peter Svalgaard2,66,208,85
Bent Milling2,82,63,38,76
Ivan Kjær Jensen2,42,62,97,97
Jørgen Grønnebæk1,62,4378
Jørn Christoffersen2,513,578
Henning Pflug3,50,82,46,79
Henrik Mysager2,21,33,16,610
Ivar Pedersen (Bob)31,32,16,411
Mogens Sparre006612
Jens Otto4,51,305,813
Orla Hansen1,413,45,814
Hans Henrik Arfelt1,81,32,55,615
John Jørgensen21,31,7516
Carsten Gerhardt1,70,81,94,417
Skipper(Jens Christian)3,3104,318
Kurt Villum2,71,30419
Bjarne Simonsen2,9103,920
Frank Poulsen2,30,803,121
Stanley Jensen002,82,822
Gunnar Nielsen1,51,302,823
Føns Hansen002,72,724
Erik SK002,62,625
Knud Petersen002,32,326
Peter Christensen002227
Ulrik Gunnarsen001,81,828

Undermenu

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Powered By Infokey A/S | Design By Infokey A/S | Erling Post Madsen