dotcomwebdesign.com
Site Map Contact Us Home Site Map Contact Us Home

Forside > Postathlon > Resultater 2008
 

Resultater 2008

 

Navn på spillerBowlingBillardGolfI altPlacering
Erling Post Madsen54,9312,901
Søren Rothaus3,25,7412,901
Hubert Clausen61,3512,303
Jørgen Grønnebæk2,76,23,312,204
Keld Jacobsen4,53,93,511,905
Hans Henrik Arfelt2,81,3610,106
Carsten Gerhardt31,34,58,807
John Jørgensen2,52,63,48,508
Mogens Sparre413,18,109
Bent Milling3,51,32,97,710
Erik Dahl3,413,27,611
Knud Nielsen2,912,66,512
Egon Madsen2,42,60513
Allan Madsen3,4104,414
Ole Post Madsen3,11,304,414
Føns Hansen2,61,303,916
Ejnar Brunsgaard002,82,817
Tommy Al Sport002,72,718
      

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Powered By Infokey A/S | Design By Infokey A/S | Erling Post Madsen